Arbeitsagentur Euro Labora - Suchen Sie Arbeit? Besuche unsere Niederlassung in Racibórz EN DE PL
Sprache ändern
Arbeitsagentur Euro Labora - Racibórz EN DE PL

30-09-2016 / CUKIERNIK - austriackie warunki zatrudnienia

Referenznummer: CUKIERNIK/AT/2016
Österreich, Linz

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu:7061) dla swojego austriackiego partnera poszukuje osób na stanowisko:

CUKIERNIK

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ze zdjęciem, (prosimy o szczegółowy opis doświadczenia zawodowego) oraz dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe ( dyplomy, certyfikaty, referencje)   na adres mailowy: praca@euro-labora.com  (mile widziane CV w języku niemieckim) w temacie maila proszę wpisać nr ref: CUKIERNIK/AT/2016

Aufgaben
  • produkcja ciast, ciastek, tortów, deserów, cukierków, pieczywa cukierniczego, lodów i elementów  dekoracyjnych, zgodnie z określonymi wytycznymi dotyczącymi jakości i higieny
  • obsługa maszyn, urządzeń, pieców, aparatury kontrolno-pomiarowej oraz ich czyszczenie
Anforderungen
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie kierunkowe w zawodzie piekarz/cukiernik
  • doświadczenie na danym stanowisku
  • znajomość zasad higieny i bezpieczeństwa
  • własny środek transportu (dojazd w zakresie pracownika)
wir Garantieren
  • umowę o pracę na warunkach austriackich
  • atrakcyjne wynagrodzenie + diety
  • zakwaterowanie
  • pełen pakiet socjalny
Haben Sie eine Frage? Brauchen Sie Hilfe?
Rufen Sie an +48 32 417 20 56
Infolinie aktiv von Montag bis Freitag 8:30- 16:30
Wir unterstützen
Wir gehören zu
Warte nicht, eine bessere Arbeit ist zum greifen nah!
Arbeit im Ausland
Hauptsitz
Euro Labora
Plac Wolności 1 (I piętro)
47-400 Racibórz
NIP: PL 6392010113 Mehr