Arbeitsagentur Euro Labora - Suchen Sie Arbeit? Besuche unsere Niederlassung in Racibórz EN DE PL
Sprache ändern
Arbeitsagentur Euro Labora - Racibórz EN DE PL

06-09-2016 / PRACOWNIK RECYKLINGU - niemieckie warunki zatrudnienia

Referenznummer: REC/DE/2016
Deutschland, Kolonia

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :7061) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK RECYKLINGU

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy niemcy@euro-labora.com w temacie e-maila  proszę wpisać numer referencyjny: REC/DE/2016

Aufgaben
  • praca na zakładzie zajmującym się recyklingiem metali
  • obsługa wózka widłowego
  • obsługa prostych maszyn do odzyskiwania metali z urządzeń elektronicznych oraz części samochodowych (np. komputery – płyty główne, katalizatory)
Anforderungen
  • komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie w kierunku logistycznym (techniczne)
  • uprawnienia na wózek widłowy
  • własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
  • umiejętność pracy w zespole
wir Garantieren
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach w pełnym wymiarze godzin
  • pełny pakiet socjalny
  • atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w znalezieniu mieszkania
Haben Sie eine Frage? Brauchen Sie Hilfe?
Rufen Sie an +48 32 417 20 56
Infolinie aktiv von Montag bis Freitag 8:30- 16:30
Wir unterstützen
Wir gehören zu
Warte nicht, eine bessere Arbeit ist zum greifen nah!
Arbeit im Ausland
Hauptsitz
Euro Labora
Plac Wolności 1 (I piętro)
47-400 Racibórz
NIP: PL 6392010113 Mehr